top of page
  • Kadıköy Yüzme Kulübü

Kadıköy Yüzme Havuzları

Kadıköy yüzme havuzları özellikle yaz sezonunun başlamasıyla dolup taşıyor. Yaz aylarında özellikle küçük yaş grupları için kurs fırsatları değerlendirilebiliyor. Kadıköy Yüzme Kulübü, yılın dört mevsimi çocuklar ve yetişkinler için eğitim faaliyetleri yürütüyor. Kulüp, Kadıköy Yüzme Havuzu da dahil olmak üzere 5 farklı havuzda eğitim veriyor. Kulübün faaliyet yürüttüğü havuzlar şöyle sıralanıyor;

· Ataşehir Yüzme Havuzu

· Üsküdar Yüzme Havuzu

· Sancaktepe Yüzme Havuzu

· Acıbadem Yüzme Havuzu

Kulüp, Ataşehir Yüzme Kulübü’nün alt kuruluşlarından biri olarak faaliyet gösteriyor. Kulüp bünyesinde hemen her yaş grubu için uygun bir kurs seçeneği bulunuyor. Peki; Kadıköy Yüzme Kulübü’nde hangi kurs seçenekleri tercih edilebiliyor? Kadıköy yüzme kursu fiyatları nasıl? Grup dersleri ve özel dersler nasıl ilerliyor?

Kadıköy Yüzme Havuzları Kurs Fırsatları

Kadıköy Yüzme Kulübü’nde hem çocuklar hem de yetişkinler kurs faaliyetlerine katılabiliyor. Kulüp, bünyesinde yüzme bilen ve bilmeyenler farklı gruplarda eğitim alıyor. Yüzme bilmeyenler başlangıç gruplarında eğitime başlıyor. Yüzme bilenler ise teknik öğrenim gruplarında yer alıyor. Kursiyerler gelişimlerine bağlı olarak ilerleyen süreçlerde performans gruplarında ve master yüzme gruplarında yer alabiliyor. Kulüp bünyesinde kurslara katılım gösteren öğrenciler, lisans alma hakkı kazanabiliyor. Lisanslı sporcular yarışlarda kulübü temsil edebiliyor. Yurt içi ve yurt dışında burslu eğitim alma hakkı elde edebiliyorlar.

Yüzme bilmeyenler, suya adaptasyon, su üzerinde durabilme, temel nefes egzersizleri, duruş pozisyonları gibi konularda eğitim alıyorlar. Kadıköy yüzme havuzları teknik öğrenim gruplarında ise farklı yüzme teknikleri devreye giriyor. Kelebek, kurbağalama, sır üstü ve serbest yüzme tekniklerine odaklanan kursiyerler bu tekniklerde kendilerini geliştirebiliyorlar.

Kulübün sunduğu grup dersleri ayda 8 saatlik eğitimleri içeriyor. Kurs gruplarında tüm yaş grupları için karma eğitim veriliyor. Gruplar 6 kişiden oluşuyor. Grup dersleri haftada 2 gün, günde birer saat yapılıyor. Kulübün üyesi olan çocuk ve yetişkinler özel yüzme dersi almayı da tercih edebiliyorlar. Bu noktada farklı kurs paketleri sunuluyor. Kurs paketleri 8, 16, 24 ve 32 saatlik dersleri içeriyor. Dileyen kursiyerler özel yüzme dersi faaliyetlerine yönelerek kendilerine en uygun programı oluşturabiliyor.

Kadıköy Yüzme Havuzları İçin Fiyatlar Nasıl?

Kadıköy Yüzme Kulübü’nün sunduğu kurslar için Kadıköy yüzme kursu fiyatları değişiklik gösteriyor. Grup dersleri söz konusu olduğunda tüm yaş grupları ve seviyeler için aynı ücret talep ediliyor. Grup derslerinin ücreti 700 TL olarak biliniyor. Birden fazla aile üyesi kurslara katılım gösteriyorsa %7 oranında indirim uygulanıyor. Kurs ücretleri her ayın ilk haftasında ödeniyor. Peşin ve nakit ödeme yapılması talep ediliyor. Belirlenen bu ücret kapsamında kursiyerlere ayda 8 saatlik eğitimler sunuluyor. Telafi dersi uygulaması yapılmıyor. Bu anlamda kursiyerlerin derslere eksiksiz olarak devam etmesi tavsiye ediliyor. Aksi halde verimli bir kurs süreci yürütmek mümkün olmuyor.

Kurs programına ayak uyduramayacak olan kursiyerlerin özel yüzme derslerine yönelmesi tavsiye ediliyor. Çünkü özel yüzme derslerinde program kursiyerin ve antrenörün ortak kararıyla belirlenebiliyor. Bu noktada kursiyerin ihtiyaçları ve talepleri dikkate alınıyor. Özel ders ücretleri seçilen ders paketine göre belirleniyor. 8 saat için 2200 TL, 16 saat için 4160 TL ödeme yapmak gerekiyor. 24 saatlik paket ücreti 6000 TL, 32 saatlik paket ücreti ise 7680 TL olarak biliniyor.

Kadıköy yüzme havuzları hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kadıköy Yüzme Kulübü tarafından sunulan fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page