top of page
  • Kadıköy Yüzme Kulübü

Kadıköyde Yüzme Kursları

Kadıköyde yüzme kursları arasında ön plana çıkan Kadıköy Yüzme kulübü, yüzme alanında birçok kurs fırsatı sunuyor. Kulüp, Ataşehir Yüzme Kulübü’nün alt kuruluşlarından biri olarak Anadolu Yakasında, Kadıköy Bölgesinde yüzme eğitimleri veriyor. Kulüp bünyesinde yüzme bilmeyen kursiyerlerden lisanslı sporlara farklı seviyelere eğitim fırsatları sunuluyor. Kulüp, pek çok farklı havuz ve tesiste faaliyet yürütüyor. Kadıköy Yüzme Kulübü, hem çocuklar hem de yetişkinleri kapsayan eğitim faaliyetleri sürdürüyor. Tüm yaş grupları için yüzme kursları karma olarak veriliyor. Grup derslerini tercih etmeyen kursiyerler için özel yüzme dersi imkanı da sunuluyor. Alanında uzman antrenörler eşliğinde, temiz ve donanımlı tesislerde eğitim almak isteyenler Kadıköy Yüzme Kulübü’nü tercih ediyor.

Peki; Kadıköy Yüzme Kulübü’nde hangi kurs fırsatları sunuluyor. Yüzme kursu fiyatları nasıl? Kadıköy’de yüzme kursu almak isteyenler ne kadar bütçe ayırmalı? Yüzme kurslarında indirim uygulanıyor mu? Kimler Kadıköy Yüzme Kulübü’nün sunduğu fırsatlardan yararlanabilir?

Kadıköyde Yüzme Kursları Almak İsteyenler Ne Kadar Bütçe Ayırmalı?

Kadıköy yüzme kursu fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için kulüp pek çok avantaj sağlıyor. Kadıköy Yüzme Kulübü’nün avantajlı fiyatları ile her kesimden kursiyer fırsatları değerlendirebiliyor. Grup dersleri ayda en az 8 saat olacak şekilde yürütülüyor. Kurslar haftada iki gün olarak planlanıyor. Her kurs gününde kursiyerlere birer saatlik eğitimler veriliyor. Kurs ücretleri aylık 600 TL olarak belirleniyor. Birden fazla aile üyesinin kurslardan faydalanması durumunda %10 oranında ücret indirimi uygulanıyor. Kurs ücretlerinin her ayın ilk haftasında peşin ve nakit olarak ödenmesi gerekiyor. Kulüp, kaçırılan dersler için telafi dersleri yapmıyor. Kadıköyde yüzme kursları almak isteyenlerin bu nedenle kurs takvimini düzenli olarak takip etmek önem taşıyor.

Özel yüzme dersi faaliyetleri söz konusu olduğunda ücretler elbette değişiklik gösteriyor. Özel derslerde kursiyerlere 4 farklı kurs paketi sunuluyor. Bu kurs paketleri 8, 16, 24 ve 32 saatlik paketler oluyor. 8 saatlik paketin ücreti 1800 TL olarak biliniyor. 16 saatlik paket ücreti 3400 TL oluyor. 24 saatlik ders paketi için kursiyerlerin 4900 TL ödemeleri gerekiyor. 32 saatlik paket için ayrılması gereken bütçe ise 6400 TL oluyor. Özel dersler iki ve üç kişilik olarak da sunulabiliyor. Ders ücreti kursiyerlere eşit olarak paylaştırılıyor. Bu konu hakkında detaylı bilgi eğitmenlerden alınabiliyor.

Kadıköyde Yüzme Kursları Kimlerin Katılımı İçin Uygun?

Kadıköy yüzme kursu fırsatlarından hem çocuklar hem de yetişkinler faydalanabiliyor. Kulüp farklı yaş grupları ve seviyelere yönelik eğitimler veriyor. En küçük yaş grubu 3 – 5 yaş grubu oluyor. Yüzme bilmeyenler için suyla tanışma, suya adaptasyon ve temel yüzme çalışmalarına odaklanılıyor. Daha önce travma yaşamış ve su korkusu olanların korkularını yenmelerine odaklanılıyor. Çocuk yüzme kurslarında eğitici oyunlar eşliğinde çocuklara yüzmenin sevdirilmesi sağlanıyor. Yüzme bilenler için ise tekniklerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılıyor. Teknik öğrenim gruplarında yer alan kursiyerler farklı yüzme stillerine odaklanıyorlar. Kurbağalama, kelebek, serbest ve sırt üstü yüzme stillerine dair çalışmalar yürütüyorlar. Kulüp bünyesinde lisanslı sporcular da eğitim faaliyetleri yürütüyor. Performans yüzme ve master yüzme gruplarında yer alan sporcular kulübü yarışlarda temsil edebiliyor.

Kadıköyde yüzme kursları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız varsa Kadıköy Yüzme Kulübü ile iletişime geçebilirsiniz. Kurs içerikleri hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page