top of page

Kadıköy Yüzme Kulübü Antrenör Kadromuz

Kadıköy Yüzme Kursu Antrenörü

Emirhan Temiz

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Yüzme Antrenörlüğü mezunu olan Ataşehir Yüzme Kulübü'nün kurcusu şuan halen Türkiye'de derece yapan bir çok sporcusu bulunmaktadır.14 yıllık yüzme kariyerinde birçok Türkiye derecesine imza atan sonrasında antrenörlüğe adım atmıştır.Şuan halen MrzSport adlı bir kurumun Koordinatörlüğünü yürütmektedir.

Kadıköy Yüzme Kursu Antrenörü

Serdar Kayhan

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Yüzme antrenörlüğü mezunudur. 3.kademe yüzme antrenörüdür. Ataşehir Yüzme Kulübü kurucu üyesi ve antrenörlerindendir. 15 yıllık yüzücülük ve 12 yıllık antrenörlük kariyerinde çeşitli başarılar elde etmiştir. 

Kadıköy yüzme kursu antrenörü

Mert Ayan

Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulundan mezun olmuştur.7 Yıldır yaz-kış okullarında 4-12 yaş arası çocuklara eğtim vermektedir.

Kadıköy-yüzme-antrenörümüz

Merve Adıgüzel

Galatasaray'da 8 Yılı aşkın yüzücülük yapıp bir çok yarışmalara katıldı.1 kademe yüzme antrenörlük belgesini aldıktan sonra bu branşta sporcu yetiştirmeye başlamıştır.

Kadıköy Yüzme kursu antrenörü

Halil Yüselgün

1. kademe yüzme antrenörüdür. 13 senelik yüzme hayatında çeşitli başarılar elde etmiştir. Şuan halen master yüzme takımında aktif bir şekilde yüzmektedir. Ataşehir Yüzme Kulübünde alt yapı takımından sorumludur.

bottom of page