top of page
  • Kadıköy Yüzme Kulübü

Kadıköy Havuz Fiyatları

Güncelleme tarihi: 10 Eyl 2022

Kadıköy havuz fiyatları yüzme kursu seçeneklerini değerlendirmek için önemli konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Hemen herkes hangi kulübü ve kurs seçeneğini tercih edeceğine karar vermeden önce bir fiyat araştırması yapıyor. Fiyatlar kişilerin seçimleri noktasında belirleyici bir rol üstleniyor. Elbette fiyatların yanı sıra; eğitmen kadrosu, temizlik, güvenlik gibi kriterlerin büyük etkisi olduğunu söylemek mümkün olabiliyor. Kadıköy Yüzme Kulübü, İstanbul Anadolu Yakasında eğitim faaliyetleri yürütüyor. Kulüp hem avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekiyor hem de aranan pek çok kriteri karşılamayı başarıyor.

Kadıköy Yüzme Kulübü’nde yetişkinlere ve çocuklara grup ve özel yüzme dersi seçenekleri sunuluyor. Kurs seçenekeri çok farklı yaş gruplarını ve yüzme seviyelerini kapsıyor. Kadıköy Yüzme Kulübü’nün Kadıköy havuz fiyatları açısından oldukça avantajlı seçenekler sunduğu biliniyor. Kulüpte, herkese uygun bir kurs seçeneği bulmak mümkün olabiliyor. Kulüp, Anadolu yakasının farklı noktalarında bulunan farklı havuzlarda hizmet veriyor. Tüm tesisler geniş güvenlik önlemleriyle donatılıyor. Temizlik konusunda herhangi bir endişe duymaya gerek kalmıyor. Çünkü her ayrıntı kulüp tarafından düşünülüyor.

Kulübün iki kurucu antrenörü bulunuyor. Bu isimler Emirhan Temiz ve Serdar Kayhan… Emirhan Temiz’in, Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Yüzme Antrenörlüğü mezunu olduğu biliniyor. Serdar Kayhan ise Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Yüzme Antrenörlüğü mezunu… Kulüp bünyesinde görev alan tüm antrenörlerin alanında uzman ve eğitimli isimlerden oluştuğu biliniyor. Kadıköy Yüzme Kulübü tam da bu sebeplerle tercih ediliyor. Peki; Kadıköy Yüzme Kulübü’nde kurs ücretleri nasıl? Hangi kurs seçenekleri sunuluyor?

Kadıköy Havuz Fiyatları Açısından Avantajlı Bir Seçenek: Kadıköy Yüzme Kulübü

Kadıköy Yüzme Kulübü’nde çocuk ve yetişkinler için yüzme kursları sunuluyor. Kurs grupları yaş ve seviyelere göre belirleniyor. Kulübün sunduğu kurs seçeneklerini şöyle sıralamak mümkün olabiliyor;

· 3-5 Yaş Yüzme Kursu

· Çocuk Yüzme Kursu (5 – 14 Yaş)

· Yetişkin Yüzme Kursu (14 + Yaş)

· Özel Yüzme Dersi (Çocuk ve Yetişkinler İçin)

· Performans Yüzme Kursu

· Master Yüzme Kursu

Tüm grup kurslarında maksimum 6 kişinin katılımı söz konusu oluyor. Dersler haftada 2 gün yürütülüyor. Kursiyelere ayda en az 8 saat eğitim veriliyor. Hem çocuk hem de yetişkin kursiyeler özel ders almayı tercih edebiliyor. Peki; ücretler nasıl şekilleniyor?

Kadıköy Havuz Fiyatları: Kursiyerler Ne Kadar Bütçe Ayırmalı?

Kadıköy Yüzme Kulübü’nde kurs ücretlerinin peşin ve nakit olarak ödenmesi gerekiyor. Grup derslerinde ödeme her ayın ilk haftasında yapılıyor. Özel derslerde de paket ücretlerinin peşin olarak ödenmesi bekleniyor. Grup dersleri için ödenmesi gereken aylık ücret 700 TL olarak biliniyor. Bu ücret hem çocuk hem de yetişkin yüzme kursları için geçerli oluyor.

Özel yüzme derslerinde ise farklı paketlerin sunulması söz konusu oluyor. 8 saatlik paket için kursiyerlerin 2400 TL ücret ödemeleri gerekiyor. Paketin bitirme süresi 1,5 ay olarak biliniyor. Kulüp, 16 saatlik paket için 4560 TL ücret talep ediyor. Bu paketin bitirme süresi ise 4 ay olarak biliniyor. 6,5 ayda tamamlanan 24 saatlik paketin ücreti 6550 TL olarak biliniyor. 32 saatlik paket için kursiyelerin 8400 TL bütçe ayırmaları gerekiyor. Bitirme süresi ise 10 ay olarak biliniyor.

Kadıköy havuz fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız varsa kulübümüz ile iletişime geçebilirsiniz. Kurs içerikleri hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page