top of page
  • Kadıköy Yüzme Kulübü

Kadıköy Yüzme Kulübü Özel Yüzme Dersi

Özel yüzme dersi almak istiyor; Anadolu Yakası yüzme kursu seçeneklerini araştırıyorsanız sizi Kadıköy Yüzme Kulübü’ne bekliyoruz. Kadıköy Yüzme Kulübü olarak; Kadıköy, Ataşehir, Sancaktepe, Üsküdar’da bulunan yüzme havuzlarımızda özel yüzme dersleri veriyoruz. Özel yüzme derslerimiz, Kadıköy’de İSTEK Semiha Şakir Yüzme Havuzu; Sancaktepe'de ise Anabilim Koleji’nde yürütülüyor. Ataşehir’de özel yüzme derslerimiz için Anabilim Koleji ve Ataşehir Deluxe olmak üzere iki farklı havuzu kullanıyoruz. Üsküdar’da ise derslerimizi Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda gerçekleştiriyoruz.

Siz de yüzme öğrenmek ya da yüzme sporunda kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Anadolu Yakası yüzme kursu fırsatlarından yararlanmak mı istiyorsunuz? Grup derslerine katılamıyor ve birebir yüzme dersi almayı mı tercih ediyorsunuz? Uzman antrenörler eşliğinde çalışmak ve kendinizi güvende hissetmek sizin için önemli mi? O zaman sizi de Kadıköy Yüzme Kulübü’ne bekliyoruz.

Kimler Özel Yüzme Dersi Alabilir?

Peki; birebir yüzme dersi fırsatlarından kimler yararlanabilir? Özel yüzme derslerinde yaş sınırı bulunuyor mu? Özel yüzme dersleri kimler için daha faydalı?

Kimi kursiyerler grup derslerinde kendilerini rahat hissetmiyor. Travmatik deneyimler, su fobisi veya farklı kişisel kaygılar bireylerin grup derslerine katılmak istememelerine neden olabiliyor. Kimi kursiyerler yoğun eğitim ya da iş tempoları nedeniyle grup programlarına ayak uyduramayabiliyor. Bununla birlikte; kursiyerler, daha hızlı yüzme öğrenebilmek ya da kendilerini daha kısa sürede geliştirmek isteyebiliyor. Bu noktada, özel yüzme derslerinin daha verimli olduğunu ve daha hızlı sonuç verdiğini söylemek mümkün oluyor. Özel yüzme derslerinde kursiyerlerin daha kolay ve daha hızlı adapte olması söz konusu olabiliyor.

Kadıköy Yüzme Kulübü’nde özel yüzme derslerinde herhangi bir yaş sınırı bulunmuyor. Kulüp, hem yetişkin özel yüzme kursu hem de çocuklar için özel yüzme dersleri veriyor. Kısacası; her yaş ve seviyeden kursiyer ve sporcular özel derslerden faydalanabiliyor.

Yüzme Bilenler Özel Yüzme Dersi Almalı Mı?

Peki; özel yüzme derslerinin yüzme bilenler için de faydası var mı? Yüzme bilenler özel yüzme derslerinden yararlanmalı mı? Elbette, hem özel yüzme dersleri hem de grup derslerinin yüzme bilenler için de birçok faydası bulunuyor. Yüzme bilen yetişkinler; yetişkin özel yüzme kursu ile kendilerini geliştirme fırsatı bulabiliyorlar. Farklı teknikler öğrenebiliyor, seviyelerini ilerletebiliyorlar. Bununla birlikte her yaştan kursiyerler düzenli spor yapmak için özel yüzme derslerini tercih edebiliyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler birebir yüzme dersleriyle, yarışlara antrenörler eşliğinde hazırlanabiliyorlar. Sağlık problemleri yaşayanlar, sağlıklarını korumak ya da kilo vermek isteyenler de özel dersleri tercih edebiliyorlar.

Özel Yüzme Kursu Fiyatları

Peki; Kadıköy Yüzme Kulübü’nde özel yüzme dersi fiyatları nasıl? Kadıköy Yüzme Kulübü’nde özel dersler, en az 8 saatlik paketler halinde veriliyor. Kurs programı kişiye uygun olarak antrenörler eşliğinde belirlenebiliyor. Antrenörlerden onay alınması halinde ders saatlerinin azaltılması ya da arttırılması söz konusu olabiliyor.

Çalışmalar haftada iki gün yapılıyor. Her ders 1 saat olarak yürütülüyor. 8 saatlik paketlerde ücret 1600 TL olarak biliniyor. Bu paket 1.5 aylık bir sürede tamamlanıyor. 16 saatlik paketler 4 aylık bir süreyi kapsıyor. Ücret 3 bin TL olarak belirleniyor. 24 saatlik paketler söz konusu olduğunda kursiyerlerin 3 bin 900 TL bütçe ayırmaları gerekiyor. Paketin tamamlanma süresi 6.5 ay olarak biliniyor. Bir diğer seçenek olan 32 saatlik paket 10 ayda tamamlanabiliyor. Paket ücreti 4 bin 800 TL olarak biliniyor.

Özel yüzme dersleri iki veya üç kişilik olarak da yürütülebiliyor. Bu noktada; kurs programları ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için antrenörler ile iletişime geçilmesi gerekiyor.

Özel yüzme dersi fiyatları ve seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kulübümüz ve kurslarımız hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kadıköy Yüzme Kulübü hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz.

89 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page